Due Premium
Cena za sztukę:

215,00 zł

Nowy produkt

24 miesiące

do 21 dni roboczych


Dane techniczne

Szerokość50 cm
Wysokość94 cm
Głębokość62 cm
Wysokość siedziska46 cm
Głębokość siedziska48 cm
Szerokość siedziska42 cm

Więcej informacji

Due Premium

– urzekające smukłą sylwetką,

zapraszające do odpoczynku krzesło w pięknych, nasyconych kolorach.

Due – tapicerowane wyjątkowo miękką i przyjemną w dotyku tkaniną typu welwet, która jest pokrytą specjalną, ochronną warstwą hydrofobową, która utrudnia wchłanianie cieczy.

Krzesło Due to zapewniające komfort siedzisko i odpowiednio wyprofilowane oparcie z delikatnymi podłokietnikami. Piękną sylwetkę zawdzięcza lekkiej bryle i subtelnym przeszyciom na oparciu.

W sprzedaży krzesło dostępne w tkaninie Magic Velvet 2217*, (za dodatkową opłatą możliwość wykonania krzesła w innej kolorystyce). 

Magic Velvet

Wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku tkanina z gatunku pluszu/welwetu/aksamitu. Posiada właściwości Cleanaboo – została pokryta specjalną, ochronną warstwą hydrofobową, która utrudnia wchłanianie cieczy. Delikatnie cieniuje, subtelnie odbijając padające światło. Tkanina trudnopalna. Odporna na plamy i zadrapania. 

Prezentowane zdjęcia mebli są podglądowe. Aby zamówić należy wybrać odpowiednio: tkaninę, wybarwienie drewna i wszystkie dostępne dodatki lub zaznaczyć ich brak.

Meble pomalowane tą samą bejcą bądź lakierem mogą się różnić się od siebie, gdyż są wykonywane z różnych kawałków naturalnego drewna. Drewno bukowe nie jest barwione w celu uzyskania jednolitego odcienia. Efekt finalny zależy od koloru usłojenia danego kawałka drewna

Podobne produkty: