Due Lampas
Cena za sztukę:

290,00 zł

-10,00 zł

300,00 zł brutto

Nowy produkt

24 miesiące

do 35 dni roboczych


  • Grupa 1
  • Grupa 2
  • Grupa 3

Wpisz w polu obok nazwę i numer wybranej tkaniny obiciowej
oraz zaznacz odpowiednią grupę cenową w atrybutach i kliknij zapisz

Wzorniki tkanin dostępne są tutaj

* - pola wymagane

loader

Dane techniczne

Szerokość50 cm
Wysokość94 cm
Głębokość62 cm
Wysokość siedziska46 cm
Głębokość siedziska48 cm
Szerokość siedziska42 cm

Więcej informacji

Due Lampas

– urzekające smukłą sylwetką,

zapraszające do odpoczynku krzesło w pięknych, nasyconych kolorach.

Due – tapicerowane wyjątkowo miękką i przyjemną w dotyku tkaniną typu welwet, która jest pokrytą specjalną, ochronną warstwą hydrofobową, która utrudnia wchłanianie cieczy.

Krzesło Due to zapewniające komfort siedzisko i odpowiednio wyprofilowane oparcie z delikatnymi podłokietnikami. Piękną prezencję zawdzięcza lekkiej bryle i kontrastowej lamówce na oparciu.

Magic Velvet

Wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku tkanina z gatunku pluszu/welwetu/aksamitu. Posiada właściwości Cleanaboo – została pokryta specjalną, ochronną warstwą hydrofobową, która utrudnia wchłanianie cieczy. Delikatnie cieniuje, subtelnie odbijając padające światło. Tkanina trudnopalna. Odporna na plamy i zadrapania. 

Prezentowane zdjęcia mebli są podglądowe. Aby zamówić należy wybrać odpowiednio: tkaninę, wybarwienie drewna i wszystkie dostępne dodatki lub zaznaczyć ich brak.

Meble pomalowane tą samą bejcą bądź lakierem mogą się różnić się od siebie, gdyż są wykonywane z różnych kawałków naturalnego drewna. Drewno bukowe nie jest barwione w celu uzyskania jednolitego odcienia. Efekt finalny zależy od koloru usłojenia danego kawałka drewna

Produkty powiązane

Podobne produkty: